LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Tiranë/ Gjendet i pajetë në banesë 45 vjeçari, dyshimet e policisë

14 Mars 2022, 16:59, Kronika CNA

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë në zonën e Bathores, ku një 45 vjeçar është gjendur i pajetë në banesën e tij.

Sipas policisë, shtetasi me iniciale B.Sh dyshohet të ketë vrarë veten, ndërkohë që po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

?Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 14.03.2022, rreth orës 17:10, në Bathore, është gjetur nga familjarët e tij i pajetë në banesë, dyshohet i vetëvarur, shtetasi B. Sh., 45 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes?, njofton policia./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga