LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në Fushë-Prezë/ Furgoni pasagjerëve përplaset me ‘Benzin’

15 Mars 2022, 16:01, Kronika CNA

Një aksident rrugor është regjistruar ditën e sotme në Fushë-Prezë të Tiranës ku një mjet tip furgon pasagjerësh i ka hyrë në parakalim një mjeti tip Benz.

Ky i fundit nuk i ka “lëshuar” rrugë, dhe për pasojë drejtuesi i furgonit e ka përplasur Benzin në hekurat anësore për të shmangur përplasjen kokë më kokë me një mjet tjetër që po vinte përballë.

Nuk dihet ende nëse nga aksidenti ka të lënuar, ndërsa në vendngjarje ka shkaur edhe policia./E.T-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga