LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Stop-Kamera e fshehtë me pullë të kuqe/ Pedofili ngacmon të miturën: Ça pozicioni e do?

25 Janar 2022, 12:04, Aktualitet CNA
Stop-Kamera e fshehtë me pullë të kuqe/ Pedofili ngacmon të

Emisioni ?Stop? transmeton sonte një rast flagrant pedofilie. Mësohet, se një prind është ankuar, se një i panjohur i ngacmonte të bijën e mitur në telefon dhe nuk hoqi dorë as pas ndërhyrjes së të atit.

Në këto kushte Emisioni ?Stop? inflitroi agjenten e tij, për të identifikuar pedofilin. Në bisedën e regjistruar manjaku ka pohuar, se ka pasur shumë shume raste, që ka ngacmuar dhe kryer marrëdhënie seksuale me të mitura.

Ai bën biseda seksuale të rënda dhe të mendosh, pa llogaritur, se është duke folur me një të mitur dhe të panjohur.Po cili është personi problematik, i denoncuar disa herë për ngacmim seksual të të miturave dhe cfarë ndodhi pas denoncimit publik në redaksinë e emisionit ?stop?.

Detaje mbi bisedat e regjistruara seksuale dhe përfundimin e kësaj historie, do ta mësoni sonte  në orën 20.10 në emisionin ?Stop? në TV Klan./CNA.al

17:24 Aktualitet

Pse Belind Këlliçi?

Të qënit ndryshe?   Jemi mësuar të dëgjojme teori por që për...

Lajmet e fundit nga