LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Veliaj ofendon anëtarët e futbollit që zgjodhën Krenar Alihmehmetin

24 Janar 2022, 22:02, Aktualitet CNA
Veliaj ofendon anëtarët e futbollit që zgjodhën Krenar

Kryebashkiaku Erion Veliaj, ka qenë në një lidhje direkte me emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV të Ylli Rakipit ku ka folur për përplasjen e ashpër për Federatën e Futbollit.

Lidhur me zgjedhjen e Krenar Alihmehmetin, Veliaj tha:  Sot u ndërruan të gjithë votuesit, ishin ata që pastrojnë glasat e pularisë në Shijak. Audio e përgjimit tim? Ishte një bisedë mes djemsh që mblidhen në dhomat e zhveshjes dhe që dalin në fushë.

Kush e quan veten qytetar dhe jo një konviktor që vetëm ha, pi dhe kryen nevojat, duhet të kuptojë se unë nuk e do e mbyll këtu, kam gjithë energjinë e nevojshme për ta hequr Armand Dukën që ka tallur të ndenjurat deri tani?, tha Veliaj./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga