Foto dhe video nga vendngjarja/ Policia rrethon shtëpinë e Armand Dukës

24 Janar 2022, 21:41, Aktualitet CNA
Foto dhe video nga vendngjarja/ Policia rrethon shtëpinë e Armand

CNA.al ka siguruar foto nga shtëpia e Armand Dukës, ku mbrëmjen e sotme iu vendos tritol.

Nga shpërthimi fatmirësish nuk ka pasur dëme në njerëz por vetëm dëme të vogla materiale. Nga foto shihet se policia ka vendosur perimetrin e sigurisë dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Deri tani ende nuk ka një reagim zyrtar nga ana e uniformave blu lidhur me ngjarjen që u regjistrua mbrëmjen e sotme./CNA.al

Lajmet e fundit nga