Babai denoncon zhdukjen e të birit në Elbasan

25 Janar 2022, 09:37, Kronika CNA
Babai denoncon zhdukjen e të birit në Elbasan

Një 75-vjeçar në Elbasan ka denoncuar zhdukjen e të birit, A.J., 50 vjeç.

Sipas Policisë, kallëzimi është bërë një ditë më pare, pasi  i biri është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

?Më datë 24.01.2022, shtetasi K. J., 75 vjeç, ka kallëzuar se se djali i tij, shtetasi A. J., 50 vjeç banues në Elbasan, është larguar nga banesa.  Po punohet për gjetjen e tij. Materialet kaluan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Elbasan, për veprime të mëtejshme?, njofton Policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga