Vrasja në Lezhë/ Dalin detajet, si u ekzekutua në oborrin e shtëpisë 65 vjeçari

24 Janar 2022, 11:46, Kronika CNA
Vrasja në Lezhë/ Dalin detajet, si u ekzekutua në oborrin e

Një vrajse me armë zjarri ka ndodhur sot në fshatin Manati në Lezhë. Mësohet se viktima është Lekë Lekëgjonaj, 65 vjeç.

Dyshimet e para tregojnë se vrasja ka ndodhur për hakmarrje, ndërkohë që sipas mediave autori është vetëdorëzuar në polici.

Raportohet se viktima është ekzekutuar në oborrin e shtëpisë së tij dhe dyshohet se autori i vrasjes është një adoleshent, me inicialet F.P/ CNA.al

Ekzekutohet 65 vjeçari/ Krimi godet sërish

Lajmet e fundit nga