Bie nga lartësia/ Humb jetën 59 vjeçari në Tiranë

22 Janar 2022, 12:46, Kronika CNA
Bie nga lartësia/ Humb jetën 59 vjeçari në Tiranë

Mesditën e sotme, një person ka humbur jetën pasi dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia teksa punonte.

?Më datë 22.01.2022, rreth orës 13:00, në rrugën “Gjergj Legisi”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi K. K, 59 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga