Shpërthim tritoli në Fushë Krujë

21 Janar 2022, 21:39, Kronika CNA
Shpërthim tritoli në Fushë Krujë

Një shpërthim me tritol është raportuar mbrëmjen e sotme në nje banese në Fushë-Krujë qe i perket vellait te Enver Stafukes.

Sipas BW mësohet se është vendosur tritol në derën e shtëpisë së Naim Stafukës, vëllait të Enver Stafukës, i cili rezulton i zhdukur prej disa vitesh.

Po ashtu mësohet se ka pasur 200 gram tritol dhe vetëm dëme materiale.

Ndërkohë që nga ana e policisë nuk ka ende një njoftim të plotë për ngjarjen./CNA.al

Lajmet e fundit nga