E fundit!

x

Gjendet makina e shkrumbuar në Durrës/ Zbardhen dyshimet e para

21 Janar 2022, 09:03, Kronika CNA
Gjendet makina e shkrumbuar në Durrës/ Zbardhen dyshimet e para

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në lagjen 17 në Durrës, është gjetur një makinë e shkrumbuar.

Sipas asaj që raportohet në media, dyshohet se shkak për djegien e saj të jetë bërë një shkëndijë në pjesën e motorit.

Pronari i makinës është një person pa precedentë të mëparshëm penalë. Policia ndodhet në vendngjarja dhe po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga