Qëllon me armë zjarri në drejtim të një lokali/ Policia identifikon dhe shpall në kërkim autorin

21 Janar 2022, 20:54, Kronika CNA
Qëllon me armë zjarri në drejtim të një lokali/ Policia

Policia e Shkodrës, ka shpallur në kërkim shtetasin me iniciale K.K, i cili për motive të dobëta ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të një lokali në Shkodër.

Përmes një njoftimi, blutë e Shkodërs bëjnë me dije se nuk ka mbetur asnjë person ilënduar, ndërsa po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

?Shkodër

Qëlloi me armë zjarri për motive të dobëta në drejtim të një lokali, policia identifikon dhe shpall në kërkim autorin.

Më datë 21.01.2022, rreth orës 20:40, në lagjen Skënderbeg, shtetasi K. K. ,për motive të dobta ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të një lokali ?Bar-Kafe? në pronësi të shtetasit N. D.

Nga verifikimet paraprake  nuk ka persona të lënduar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shërbimet e Policisë po krehin zonën me qëllim kapjen e autorit?, thuhet në njoftimin e policisë./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga