Ekzekutohet 65 vjeçari/ Krimi godet sërish

24 Janar 2022, 11:36, Kronika CNA
Ekzekutohet 65 vjeçari/ Krimi godet sërish

Një krim i rëndë është regjistruar paraditen e  sotme në fshatin Manati të Lezhës.

Një person rreth 65 vjeç raportohet se është vrarë me armë zjarri.

 Ngjarja ka ndodhur disa minuta më parë, dhe policia ndodhet në vendgjarje. Ende nuk dihen rrethanat që kanë çuar në ktë krim të rëndë./CNA.al

Lajmet e fundit nga