Rreh bashkëshorten/ E pëson keq 40 vjeçari

24 Janar 2022, 09:16, Kronika CNA
Rreh bashkëshorten/ E pëson keq 40 vjeçari

 

Policia e Tiranës ka arrestuar shtetasin me inicialet F.P, 40 vjeç.

Ky shtetas është vënë në pranga pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes.

?Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 6 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit F. P., 40 vjeç, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes?, njofton polici./ CNA.al

Lajmet e fundit nga