Beatrix Ramosaj, e eleminuara e radhës nga Big Brother Vip

22 Janar 2022, 07:43, Lifestyle CNA
Beatrix Ramosaj, e eleminuara e radhës nga Big Brother Vip

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është e eleminuara e radhës nga shtëpia e Big Brother Vip.

Publiku ka zgjedhur që ajo të largohet nga realityshow, në një sfidë mes saj, Donaldit dhe Einxhel.

Donaldi është përlotur nga dalja e të dashurës së tij nga shtëpia, ndërsa komentuesit kanë shpërthyer në rrjetet socilae, ku shkruajnë se më në fund doli nga Big Brother.

Kujtomë se më së shumti, brenda shtëpisë së Big Brother, Beatrix është komentuar për raportin e saj me Donaldin, një lidhje që nuk u prit aspak mirë nga publiku jashtë./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga