Florjan Binaj, baba për herë të tretë/ Emri i veçantë që ka zgjedhur për vogëlushen

20 Janar 2022, 14:15, Lifestyle CNA
Florjan Binaj, baba për herë të tretë/ Emri i

Aktori i humorit Florjan Binaj është bërë baba për herë të tretë. Aktori ka ndarë me të gjithë lajmin e bukur për ardhjen në jetë të së bijës, të cilën ka vendosur ta quajë Vjosa.

Binaj ka publikuar një video ku tregon dorën e vogëlushes dhe krahas shkruan:

?VJOSA lumturoi pafund sot mamin, babin dhe familjen Binaj.?? Faleminderit stafit të maternitetit Mbretëresha Geraldinë! Jetë të gjatë e vogla jonë!?-shkruan ai në ?Instagram?./ CNA.al

 

 

 

 

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj)

Lajmet e fundit nga