Dagz eleminohet nga shtëpia e Big Brother Vip/ Einxhel nuk ndal lotët, përqafon jastëkun e të dashurit

19 Janar 2022, 15:41, Lifestyle CNA
Dagz eleminohet nga shtëpia e Big Brother Vip/ Einxhel nuk ndal lotët,

Dj Dagz ka qenë i eleminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip së bashku me Xheisarën.

Pas një nominimi zinxhir, në një përballje me partneren e tij Einxhel, publiku vendosi të nxirrte nga shtëpia Dagzin.

Dalja e tij nuk u prit aspak mirë nga Einxhel, e cila shpërtheu në të qara, dhe ia plasi në sy Beatrix dhe Donaldit faktin që ata nuk zgjodhën të shpëtonin Dagzin.

Edhe sot dita për Einxhel ka nisur me lot në sy dhe duke përqafuar jashtëkun e partnerit të saj Dagz, mungesën e të cilit po e ndjen shumë./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga