Banorët nuk e dinë/ Dy persona eliminohen sot nga Big Brother VIP

18 Janar 2022, 08:27, Lifestyle CNA
Banorët nuk e dinë/ Dy persona eliminohen sot nga Big Brother VIP

Dy personazhe do të largohen ditën e sotme shtëpia  e Big Brother VIP.

Konfirmimi ka ardhur nga faqja zyrtare e Instagramit të BBV.

Kjo është hera e parë që ?Vëllai i Madh? ka zgjedhur që të ketë dy eleminime në këtë edicion të BBV.

Ndërkohë që ky lajm është komunikuar 1 ditë pas spektaklit.

Në nomimin dhe rrezik për të dalë janë tre persona koreografi Dritan Brama, këngëtarja Xheisara Frisku, si dhe prezantuesja Egzona Rafuna.

Lajmet e fundit nga