VIDEO-Dalin pamjet/ Bora, Arbori dhe Vin Veli festojnë së bashku

16 Janar 2022, 15:22, Lifestyle CNA
VIDEO-Dalin pamjet/ Bora, Arbori dhe Vin Veli festojnë së bashku

Pas zhurmës së madhe që shkaktoi në rrjet historia e dashurisë së Donaldit dhe Borës, tashmë moderatorja është kthyer në qendrën e vëmendjes së mediave rozë.

Në ditëlindjen e saj, Bora kishte ftuar dhe ish partnerin e saj Dj Vin Veli. Në media po qarkullon një video ku si rrallë herë pas ndarjes, Bora dhe Vin Veli janë parë së bashku.

Ata shihen duke festuar me Arborin dhe duken mjaft të lumtur./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga