Pas shuplakës/ E përplotur Mikela shpërthen ndaj Erionit: Më përdore

16 Janar 2022, 09:42, Lifestyle CNA
Pas shuplakës/ E përplotur Mikela shpërthen ndaj Erionit: Më

Të gjithë menduan se shumë shpejt Erioni dhe Mikela do të ishin çifti i dytë që do të krijohej pas Alvisës dhe Bashkimit, por nuk ka ndodhur kështu pasi mes tyre është futur Ana.

Pas shuplakës, Mikela dhe Erioni janë përballur në Prime Përputhen, ku ajo mes lotësh i është drejtuar Erionit duke e akuzuar se e ka përdorur.

?I arrite qëllimet e tua shumë mirë, hyre në këtë program, gjete Mikelën, përdore taktikat e tua, arrtiëm deri në pikën që gati të jap deklaratën për ty, më ke përdorur. Nëse kam pëlqyer dikë relaisht ke qenë vetëm ti, po nuk e meritove.

Më prek fakti që si e kam lejuar të arrinin gjërat deri në këtë pikë dhe se kam kuptuar dhe e lashë veten të lirë?, ka thënë Mikela në Përputhen Prime në përballjen me Erionin./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga