“Je një këmbështrembëse që as lekët nuk t’i rregullojnë dot”/ Alketa Vejsiu nuk ia përton ndjekësit

14 Janar 2022, 15:30, Lifestyle CNA
“Je një këmbështrembëse që as lekët nuk

Moderatorja Alketa Vejsiu realizon shpesh herë biseda virtuale me ndjekësit e saj në rrjetet sociale ku ndodh të përballet edhe me komentet negative të tyre.

Së fundi dikush i shkruan se i ka këmbët e shtrembëra saqë edhe paratë nuk ia rregullojnë.

Ndryshe nga të tjerët , Alketa ka vendosur ta publikojë këtë koment dhe krahas të japë edhe një mesazh shumë të rëndësishëm.

?Si ndihesh që je kaq me fat edhe pse je një këmbështrembëse e papame që as lekët që ke s?ti rregullojnë??,e pyeti një prej ndjekësve.

?Hahahaha zemër mos u mërzit për këmbët e mia, i kam pikë të fortë ato. Kam ngjitur malore, kam ecur në rrugë me gropa, kam vrapuar. Nuk janë shtrembëruar, janë forcuar muskujt. Ato këmbë më mbajnë në këmbë. Mendoj që kam fat, mendoj që di të zgjedh. Ti mos u mërzit zemër?, i është kthyer Alketa./CNA.al

Lajmet e fundit nga