Ada e Përputhen ngre temperaturat në rrjet/ Pozon me rroba banjo

13 Janar 2022, 16:46, Lifestyle CNA
Ada e Përputhen ngre temperaturat në rrjet/ Pozon me rroba banjo

Iarda Shahllari është një nga ish konkurrentet më të komentuara të Përputhen sezoni i tretë. Ajo së bashku me Eduard Kuqin, u përjashtua pasi thyen një nga rregullat bazë të programit, që konkurrentët nuk duhet të takohen jashtë programit me njëri-tjetrin.

Në rrjetet sociale qarkulloi një foto e dyshes ku shiheshin në një lokal dhe pas kësaj u mor vendimi për përjashtimin e tyre.

Por Ada edhe pse tashmë jashtë programit vijon të jetë një nga vazjat më të pëlqyera dhe të komentuara në rrjetet sociale, për fotot porvokuese si dhe format e saj bombastike.

Së fundi ajo ka publikuar dy foto nga pushimet verore, ku shfaqet me rroba banjo dhe tregon hiret e saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga