Donaldi i thotë hapur Trixës/ "Dil jashtë nëse s’do të rrish, s’flas 2 herë"

12 Janar 2022, 08:02, Lifestyle CNA
Donaldi i thotë hapur Trixës/ "Dil jashtë nëse

Pas natës së mbrëmshme kanë ndodhur shumë gjëra. Beatrixa është ajo e cila nuk është ndjerë mirë pas situatës me Donaldin.

Ajo pas kësaj gjendje ka kërkuar që të dal nga shtëpia e Big Brother VIP, pasi ka disa ditë që nuk po ndihet mirë brenda.

E pasi e ka diskutuar këtë me disa banorë, ajo edhe ka marrë mbështetje dhe i është kërkuar që ta mendojë prapë dhe mos të dorëzohet.

Por ai që e mbështeti Beatrixën dhe madje tha që do të dal pas saj ishte Dagz-i. ?Nëse ti del edhe unë dal?, tha ai duke biseduar me Trixën, shkruan preferenca.al.

Lidhja e saj me Donaldin ka përjetuar shumë kriza gjatë rrugëtimit të tyre. Donaldit iu shfaq një klip së fundmi kur fliste me Egzonën dhe iu ankua asaj për Trixën.

?Nuk e kuptoj. Mundohem disa herë qe ta kuptoj, i them çfarë ke? Nuk më përgjigjet, pastaj thotë do të dal, do të dal. Po dil, nëse do të dalësh, s?të them më 2 here. Po më prish punë shumë në këtë gjë?.

Lajmet e fundit nga