E fundit!

x

Provokon Kejvina Kthella/ Me kë po puthet në buzë modelja?

10 Janar 2022, 16:03, Lifestyle CNA
Provokon Kejvina Kthella/ Me kë po puthet në buzë modelja?

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi dhe të komentuara të momentit. Ajo shpesh është përfolur për jetën e saj private dhe lidhjet e dashurisë.

Modelja së fundi ka provokuar ndjekësit. Teksa publikon një foto në Instastory, duke puthur veten në pasqyrë, modelja kërkon mendimin e ndjekësve për të përshkruar këtë moment.

Nga ana tjetër, modelja ka publikau një foto ku shihet me rroba banjo dhe tregon format e saj super bombastike.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme të modeles./ CNA.al

Lajmet e fundit nga