Çifti i Big Brother Vip bën plane për fëmijë

10 Janar 2022, 17:31, Lifestyle CNA
Çifti i Big Brother Vip bën plane për fëmijë

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë një prej çifteve më të përfolur të Big Brother Vip. Mes dyshes duket se gjërat janë në drejtimin e duhur . Einxhel dhe Dagz duken shumë të tërhequr ndaj njëri-tjetrit.

Tashmë çifti ka nisur të mendojë se si do të ishte jeta e tyre bashkë, madje Dagz ka guxuar ta pyesë nëse a do të donte të kishte një fëmijë me të.

Moderatorja është përgjigjur se e mendon, ndërsa Dagz ka thënë se ka ende gjëra për të shijuar me Einxhel. Kujtojmë se dyshja janë në nominim së bashku me Ilirin dhe pritet që njëri prej tyre të lërë shtëpinë e  Big Brother Vip nesër./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga