Foto-“Sa më ka marrë malli”/ Iliri përlotet, teksa dëgjon këngën në sfond

11 Janar 2022, 13:38, Lifestyle CNA
Foto-“Sa më ka marrë malli”/ Iliri përlotet,

Ilir Shaqiri është përlotur ditën e sotme dhe shkak është bërë kënga që ishte në sfond brenda në shtëpinë e ?Big Brother VIP?.

Është fjala për këngën ?A te? të këngëtarit të famshëm italian, Jovanotti.

Këngën në fjalë ia këndoi vajza e tij, Emily, kur hyri në shtëpinë më të famshme në Shqipëri për ta surprizuar.-shkruan gazeta Shqip.

E duket se sa herë e dëgjon këtë këngë, balerini i njohur emocionohet dhe nuk i mban dot lotët. Pasi mbaroi kënga Iliri dëgjohet që thotë ?sa më ka marrë malli?.

Lajmet e fundit nga