Një muaj nga lindja e Marget/ Marina na la pa fjalë me belin e hollë

13 Janar 2022, 18:04, Lifestyle CNA
Një muaj nga lindja e Marget/ Marina na la pa fjalë me belin e

Marina Vjollca është një nga moderatoret më të dashura të ekranit. Bukuroshja është bërë nënë vetëm një e muaj e pak ditë  më parë dhe ajo që ka tërhhequr të gjithë vëmendjne janë linjat e saj perfekte pas lindjes.

Moderatorja ka publikuar disa foto ku shihen format e saj perfekte. Beli i hollë i ka mahnitur të gjithë ndjekësit të cilët nuk ndalojnë me komplimentat.

Kujtojmë se Marina dhe Geti u bënë prindër të një vajze të cilën e quajnë Marget. Vogëlushje erdhi në jetë në 24 nëntor. / CNA.al

 

 

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Lajmet e fundit nga