“Të martën filloj rrugëtimin në shtëpinë më të ndjekur”/ Ermal Mamaqi pjesë e Big Brother?

15 Janar 2022, 14:01, Lifestyle CNA
“Të martën filloj rrugëtimin në shtëpinë

Moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi ka befasuar të gjithë ndjekësit e tij, pasi ka bërë me dije se të martën do të nisë rrugëtimin në shtëpinë më të ndjekur, të Big Brother.

Teksa ka publikuar një foto me Arbana Osmanin, krahas shkruan: “Miq të martën filloj dhe unë rrugëtimin e bukur në shtëpinë më të ndjekur. Uroj të më mbështesni në këtë aventurë.? Thank you @arbanao.”

Shumë prej ndjekëse mendojnë se kjo është një shaka e aktorit, por ajo që mund të ndodhë është që Ermali të jetë surpriza për ndonjë nga banorët./ CNA.al

Lajmet e fundit nga