“E bëjmë treshe”/ Iliri flet pas përplasjes me Monikën

14 Janar 2022, 20:24, Lifestyle CNA
“E bëjmë treshe”/ Iliri flet pas përplasjes me

Sonte në spektakël, është diskutuar edhe një herë përplasja e Ilirit me Monikën.

Në puntatën e kaluar, u shfaq një bisedë e Ilirit më Tanin, ku Iliri ka bërë një koment mjaft të rëndë për Monikën, në javën që banorët duhet të kujdeseshin për kafshët.

?Kena me shkly dhe Nikën. Ti hapja këmbët unë e mjel. E bëjmë treshe?, ka thënë Iliri, i cili e ka konsideruar këtë si një shaka, pasi i kishte vendosur dhisë emrin Nika .

Kjo situatë është komentuar edhe mbrëmjen e sotme nga dy protagonistët.

?Nuk kam ndonjë koment për të bërë. Nuk ka qenë me Monikën, sidomos shprehja për mjeljen. Unë jam shumë i qetë me atë që kam thënë dhe mendoj dhe performuar. Nuk do ta bëja kurrë një shaka të tillë me një person e sidomos me një femër?, tha Iliri.

?Unë dua shumë që kjo të mbyllet dhe në momentin që Iliri meqë ka zënë kokën e gocës dua të besoj. Në momentet që cdo njeri zë be fëmëijn jam nënë e kuptoj dhe mbyllet gjithçka?, ka thënë Monika./ CNA.al

Lajmet e fundit nga