“Të vjen erë”/ Donaldi tregon "arsyen" pse Einxhel largoi nga krevati Beniadën

14 Janar 2022, 17:30, Lifestyle CNA
“Të vjen erë”/ Donaldi tregon "arsyen" pse

Donald Veshaj është një nga banorët më të përfolur të Big Brother Vip, për lidhjen me Beatrixën, si dhe për historinë me Bora Zemanin.

Donaldi shpesh bën shaka dhe lojëra me banorët e tjerë, si përshembull, Monikën, Egzonën, apo Beatrixën.

Së fundi ajo që ka rënë ?pre? e shakasë së tij ka qenë Beniada. Në një moment, Donaldi i është drejtuar Beniadës se Einxhel e ka ?larguar? nga krevati pasi ajo mban erë nga këmbët.

Beniada ka reaguar duke thënë se kjo nuk është e vërtetë, pasi ajo është tip që edhe kur bën sporte ekstreme nuk djersitet. Ndërsa momenti më qesharak është kur ajo heq bluzën dhe i afrohet Donaldit që t?i marrë erë./ CNA.al

 

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga