“Gjoksin e bëra vetë”/ Beatrix “çmendet” pas vetes: O shalë e bukur, o yll

15 Janar 2022, 16:34, Lifestyle CNA
“Gjoksin e bëra vetë”/ Beatrix

Beatrix Ramosaj është një nga banoret më të komentuara të Big Brother për lidhjen e saj me Donald Veshaj.

Por përveç kësaj është vajza që kujdeset më së shumti për pamjen e jashtme, pasi gjithnjë jo vetëm në prime, por edhe në ditët e zakonshme ajo shfaqet mjaft e kuruar.

Ndonëse merr komplimenta nga banorët e shtëpisë, për Trixën duket se nuk janë të mjaftueshme dhe sot gjatë një bisede me banorët ka falenderuar nënën e saj për këmbët e bukura që i ka dhuruar si dhe nuk ka ndaluar së bëri edhe më shumë komplimenta vetes.

?Mami faleminderit për këmbët e mira që më ke dhënë. Gjoksin nuk ma dhe, por e bëra vetë. O shalë e bukur, o yll? është shprehur Beatrixa./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga