Debate me tone të larta në Big Brother Vip/ Einxhel përplaset me Donaldin

16 Janar 2022, 14:55, Lifestyle CNA
Debate me tone të larta në Big Brother Vip/ Einxhel përplaset me

Misioni i Beatrix dhe Donaldit, bëri që Egzona të kalonte një gjendje mjaft të rëndaur emocionale.

Pasi dyshja zbuloi se ky ishte një mision që iu ishte ngarkuar nga Vëllai i Madh, që të dramatizonin një situatë më shumë seç duhej, ka krijuar shumë debate dhe një përplasje të fortë mes Einxhel dhe Donaldit.

Donaldi i është drejtuar banorëve që edhe pse e panë që Egzona ishte keq emocionalisht askush nuk u afrua për ta pyetur se çfarë ka apo të fliste me të.

Në këtë moment ka ndërhyrë Einxhe e cila është shprehur që kjo nuk ishte një shaka që duhej bërë, pasi ka patur situate të tjera që mund t?i dramatizonin.

Debati ka vijuar me tone të larta, ndërkohë që Beatrix e ka tërhequr nga diskutimi duke thënë që Einxhel ishte duke shoqëruar atë ndërkohë që Egzona ndihej keq./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga