Banorja e Big Brother rrëqeth me rrëfimin e saj/ “Më kanë plagosur babin tre herë pas koke”

16 Janar 2022, 09:53, Lifestyle CNA
Banorja e Big Brother rrëqeth me rrëfimin e saj/ “Më

Xheisara, një nga banoret më të reja të Big Brother Vip, teksa ka biuseduar me Arjolën ka treguar një hsitori shumë tronditëse të familjes së saj.

Ajo ka rrëfyer se babai i saj në moshën 25 vjeçare është plagosur tre herë pas koke dhe ka qëndruar për një vit në reanimacion.

?Në moshën 25 vjeçare, tim atë ma plagosin tre herë pas koke, pa dashje edhe më çojnë në spital dhe për nje vit ka qenë në reanimacion, ka qenë në gjendje kome?, ka thënë Xheisara./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga