Raporti i shumëpërfolur me Granitin/ Fifi: Nuk e di pse quhet mëkat me pas qejf dikë

16 Janar 2022, 14:13, Lifestyle CNA
Raporti i shumëpërfolur me Granitin/ Fifi: Nuk e di pse quhet

Filloreta Raçi dhe Granit Cana janë padyshim dy ish banorët më të komentuar të Big Brtoher Vip për raportin që patën në realityshow.

Sot në Fun Club Big Brother Vip, Fifi ka treguar se çfarë raporti ruan me Granitin. Ajo është shprehur se janë shumë miq dhe është e lumtur që ka njohur një njeri si Graniti.

Ndërkaq ka prekur faktin që është gjykuar shumë për faktin se ishte ajo që i shprehu ndjenjat e para.

?Me Granitin jam shumë qetë, e kam shumë xhan, jam shumë shok, jam shumë e lumtur që e kam njohur një njeri si Graniti, pavarësisht asaj që ka ndodhur brenda i ka secili arsyet e veta. I kam pa shumë njerëzit që flasin për raportin tim me Granitin. Unë nuk e di pse quhet mëkat për me pas qejf dikush dikënd.  

Nuk kam bërë vetëm unë aty, edhe ai. Gjithsesi nuk ma merr mendja se nëse unë e kisha pas një lidhje me Granitin do të kishte funksionuar. Jena me botë shumë të kundrëta. Shyqyr që u kry aty ku u kry?, tha Fifi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga