Dy eleminime brenda natës/ Çfarë pritet të ndodhë të martën në Big Brother Vip?

17 Janar 2022, 18:17, Lifestyle CNA
Dy eleminime brenda natës/ Çfarë pritet të ndodhë

Big Brother Vip parashikon surpriza gjatë mbrëmjes së spektaklit të së martës. Sipas promos së së publikuar në rrjetet sociale, është bërë e ditur se për herë të parë brenda natës do të ketë dy eleminime, pra dy persona do të lënë përfundimisht shtëpinë e Big Brother.

Në nominim janë tre banorët e rinj, Dritani, Egzona dhe Xheisara. Pritet që të ketë shumë diskutime të forta mes banorëve pas situatës së krijuar nga misioni i Beatrix dhe Donaldit, ku Egzona i përjetoi shumë keq akuzat dhe skenat e xhelozisë së këngëtares./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga