DJ PM reagon pas eleminimit të DJ Dagz

19 Janar 2022, 08:23, Lifestyle CNA
DJ PM reagon pas eleminimit të DJ Dagz

Mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri janë bërë dy eleminime.

Kjo pasi fillimisht është eleminuar Xhesiara, e cila ishte në nominime me Tanin dhe Egzonën dhe më pas Arbëri.

Ky i fundit fillimisht ishte në garë më miikun e ngushtë si një banorë i vetëm dhe pas largimit të Pajtimit si një konkurrent i vetëm.

DJ PM pas kësaj ka bërë një reagim  publik duke treguar mbështetjen për mikun e tij, shkruan shqip.com

?Krenar me ty vëlla, tash është koha #PMandDagz. Të dua vëlla deri në vdekje?, u shpreh ai.

Ndryshe, Arbëri është eleminuar pasi ishte në nominime me të dashurën e tij, Einxhel Shkira.

Lajmet e fundit nga