“Ti nuk lan as nevoj*n tënde”/ Plas keq mes Ilirit dhe Donaldit

18 Janar 2022, 21:13, Lifestyle CNA
“Ti nuk lan as nevoj*n tënde”/ Plas keq mes Ilirit dhe Donaldit

Dy konkurentët e Big Brother VIP, balerini Ilir Shaqiri dhe aktori Donald Veshaj janë përplasur ashpër mbrëmjen e sotme, sa i takon pastërtisë së shtëpisë.

Debati kishte filluar prej ditësh në shtëpi ku të gjithë banorët akuzoheshin mes tyre se kush bën më shumë punë dhe kush më pak.

Sonte sapo nisi emisioni BBVip, u tregua një sekuencë me të gjitha debatet, por Iliri dhe Donaldi vazhduan edhe më tej.

?Ti mos fol fare, se nuk lan as nev*** tënde,? i tha Iliri Donaldit. Ndërsa Donaldi reagoi shumë i irrituar duke thënë: ?Je shumë i shpifur, ça janë këto që thua?./CNA.al

Lajmet e fundit nga