“Ti ishe ajo që the se do dal po iku Dagz”?/ Einxhel i mbyll gojën Trixës

19 Janar 2022, 09:05, Lifestyle CNA
“Ti ishe ajo që the se do dal po iku Dagz”?/ Einxhel i mbyll

Pas mbylljes së spektaklit live, Einxhel nuk pushonte dot së qari për daljen e Dj Dagz.

Beniada i qëndroi gjatë gjithë kohës afër duke u munduar ta qetësonte, por Einxhel u shpreh se është shumë e mërzitur me Trixën dhe Donaldin që nuk e shpëtuan, ata ishin shokët e tij.

Edhe Trixa u afrua te Einxhel në oborr, por fjalët e saj e stopuan menjëherë.

?Ti ishe ajo që the se do dal po doli Dagz?? i tha Einxhel, Trixës.

?O jeta, po ti e di sa e dua Dagzin??, u shpreh Trixa.

 ?Ik, në qoftë se nuk do të dëgjosh ndonjë gjë që nuk nuk do të pëlqejë?, ia preu Einxhel.

?Pasha kryt e mamit, mos e merr kështu”,  vazhdoi Trixa.

?Si do ti që ta marr, e kryet detyrën me larjen e ndërgjegjes për sonte? Bravo ju qoftë?, ishin fjalët e Einxhel e cila nuk pushonte së qari./lajmetshqip24

Lajmet e fundit nga