Pozon foto gjysmë e zhveshur në acar/ Kush është bukuroshja ruse që nuk do t’i rezistonte asnjë mashkull

20 Janar 2022, 08:24, Lifestyle CNA
Pozon foto gjysmë e zhveshur në acar/ Kush është bukuroshja

Anyuta Rai është një modele nga Rusia, e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve nga e gjithë bota me fotot e saj provokuese dhe format tejet perfekte.

Së fundi, modelja ka dhuruar disa foto mbresëlënëse, ku shfaqet gjysmë e zhveshur në një vend me borë.

Kujtojmë se karrierën si modele Anyuta e filloi në moshën 18 vjeçare, ku nisi të bëhej dhe e famshme për shkak të trupit të saj dhe poza vërtetë të nxehta.

Ajo nuk i lë vend imagjinatës me fotot e saj që mund t?i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga