Edi Manushi i nxjerr videon/ Bora Zemani vite më parë, velinë në Fiks Fare?

20 Janar 2022, 09:46, Lifestyle CNA
Edi Manushi i nxjerr videon/ Bora Zemani vite më parë, velinë

Gazetari dhe moderatori Edi Manushi, në emisionin ?Goca dhe Gra?, ka publikuar një video të hershme të moderatores Bora Zemani, kur kjo e fundit ishte pjesë e audicioneve për velinë në Fiks Fare.

Ndryshimet me atë që Bora është sot, janë jo vetëm nga ana e karrierës, por edhe nga pajme e jashtme. Ndonëse bjonde, me ndryshimet e vogla në pamje, Bora ndër vite ka mbajtur tek vetja ëmbëlsinë që transmeton në ekran.

Megjithatë ndërhyrjet estetike janë të dukshme, nëse i hedhim një sy profile të saj të dikurshëm dhe atij të sotshmit. Por pavarësisht kësaj, Bora ka qenë dhe është një nga vajzat më të bukura dhe të pëlqyera të ekranit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga