Konkurentët e Përputhen revoltohen me Bora Zemanin/ Zbulohet arsyeja

21 Janar 2022, 16:40, Lifestyle CNA
Konkurentët e Përputhen revoltohen me Bora Zemanin/ Zbulohet arsyeja

Bora Zemani është një nga moderatoret më të dashura dhe të pëlqyera të ekranit. Suksesi i saj i radhës, pas emisionit, është se moderatorja ka arritur plot 1 milionë ndjekës në Instagram.

Duke qëndruar tek ndjekësit në Instagarm, së fundi konkurentët e Përputhen kanë shprehur ?revoltën? e tyre pasi ankohen se Bora Zemani nuk iu bën “Follow back” në Instagram, pra nuk i ndjek në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar në Instastoryn e saj, dy video ku tregon dhe ?zemërimin? e tyre. Në njërën nga videot të gjithë konkurentët bëhen bashkë dhe ?braktisin? studion./ CNA.al

Lajmet e fundit nga