Dagz nuk u shpëtua nga Donaldi dhe Beatrix në zinxhirin e nominimit/ Reagon për herë të parë Dj Pm

21 Janar 2022, 16:53, Lifestyle CNA
Dagz nuk u shpëtua nga Donaldi dhe Beatrix në zinxhirin e nominimit/

Dj Pm ka reaguar pas komenteve të shumta pas daljes së Dj Dagz nga shtëpia e Big Brother Vip, pasi nuk u shpëtua nga zinxhiri i nominimit nga Donaldi dhe Beatrix, me të cilët kishte një marrëdhënie shumë të mirë.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, Dj Pm sqaron se ai ka një raport shumë të mirë me të gjithë banorët dhe nuk dëshiron të përfshihet në asnjë lloj debati me askënd.

?Përshëndetje t?gjithëve. Po shoh komente perkrahe ate, perkrahe kete. Me shume sinqeritet po ju them nje here dhe nuk e perseris me: Përderisa si PM e kam potencuar qe me t?gjithe banoret e shtepise e kam pas 1 RAPORT shume te mire, s?dua te perfshihem ne asnje lloj debati me askend ?pse s?perkrahe ate apo ate?. Me te gjithe kam raporte shume te mira dhe ju uroj fitore te gjithe banoreve aty mbrenda dhe shume suksese ne karrieren e tyre jashte shtepise. Faleminderit t?gjitheve e me e se shumti atyre qe na perkrahen mbrenda shtepise. Ju don shoku PM shumë”, shkruan Dj Pm./ CNA.al

Lajmet e fundit nga