Big Brother merr vendimin/ Dënon një nga banorët, kjo është arsyeja

21 Janar 2022, 20:22, Lifestyle CNA
Big Brother merr vendimin/ Dënon një nga banorët, kjo

Big Brother Vip ka nisur me dënim për një nga banorët.

Arbri, i cili ka hyrë para dy javësh, gjatë një bisede me Beatrix i tha se ajo ishte më e rrezikuar për të dalë, në krahasim me Einxhel dhe Donald.

Nga ana e ?Vëllait të Madh? kjo u konsiderua si një shkelje dhe dhënie informacioni nga jashtë dhe për këtë arsye atij iu hoq imuniteti që u fitua javën e kaluar pas hapjes së Kutisë së Pandorës.

Si rrjedhojë, Arbri do të nominohet dhe nuk ka mundësi për të nominuar të tjerët./CNA.al

Lajmet e fundit nga