Kapriçot e motit/ Ja çfarë pritet për orët në vijim

18 Janar 2022, 07:10, Aktualitet CNA
Kapriçot e motit/ Ja çfarë pritet për orët në

Ditën e sotme, moti parashikohet me vranësira dhe kthjellime në mëngjes, ndërsa gjate ditës kryesisht i kthjellët.

Parashikohet prezencë mjegulle e dendur nëpër lugina si dhe ngrica të forta në akset rrugore.

Era do të fryjë, me drejtim Juglindje-Veriperëndim 1-8m/sek, duke u pasuar nga valëzim në dete i forcës 2 deri 3 ballë kryesisht në Jon. Të pranishme do jenë dhe ngricat e forta në akse rrugore./CNA.al

Lajmet e fundit nga