Dëbora zbardh Shishtavecin/ ARRSH bën njofimin e rëndësishëm për shoferët

17 Janar 2022, 15:00, Aktualitet CNA
Dëbora zbardh Shishtavecin/ ARRSH bën njofimin e

Reshjet e dendura të dëborës kanë zbardhur Shishtavecin. ARRSH bën me dije se në aksin Ura e Zapodit-Shishatvec, borëpastrueset janë angazhuar për pastrimin e këtij aksi dhe hedhjen e kripës.

Sipas njoftimi tashmë qarkullimi mund të vazhdojë normalisht në këtë aks.

?Në aksin Ura e Zapodit-Shishtavec pati reshje bore mjetet borëpastruese menjëherë bënë pastrimin e aksit dhe hedhjen e kripës. Qarkullimi vazhdon normalisht?, thuhet në njoftimin e ARRSH./ CNA.al

Lajmet e fundit nga