Humb kontrollin dhe përplaset me trafikndarësen/ Plagoset shoferi në Durrës

15 Janar 2022, 18:30, Aktualitet CNA
Humb kontrollin dhe përplaset me trafikndarësen/ Plagoset shoferi

Një aksident automobilistik është shënuar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Sukth-Manzë.

Sipas policië, shtetasi me inicialet B.Sh teksa ka qenë duke drejtuar mjetin, është përplasur me trafikndarësen e si pasojë është plagosur.

Uniformat blu bëjnë me dije se i plagosuri ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

?Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 18:50, në aksin rrugor Sukth- Manzë, një automjet me drejtues shtetasin B. Sh., ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafik ndarësen, dhe si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i mjetit, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit?, njofton policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga