LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FNSH dhe “Shqiponjat” zbarkojnë në jug të vendit/ Kapet një i ri, çfarë iu gjet gjatë kontrollit

14 Janar 2022, 18:25, Aktualitet CNA
FNSH dhe “Shqiponjat” zbarkojnë në jug të vendit/

FNSH dhe Shqiponjat kanë zbarkuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Sarandës, ku kanë ngritur disa postoblloqe në hyrje dhe dalje të qytetit.

Aksioni në fjalë ka nisur që prej mesditës së sotme, ndërsa vijon ende.

Nga ajo që raportohet në media, bëhet me dije se nga kontrolli i ushtuar nga forcat Shqiponja dhe FNSH në vendin e quajtur Ura e Kranesë u kap një i ri nga Gjirokastra. Këtij të fundit iu gjetën disa doza me lëndë narkotike.

Postblloqet vazhdojnë për kapjen e personave të armatosur, apo në kërkim./CNA.al

Lajmet e fundit nga