Range Rover-i del nga rruga/ Humb një jetën  një person

7 Janar 2022, 07:29, Kronika CNA
Range Rover-i del nga rruga/ Humb një jetën  një person

Një aksident i rëndë është regjistruar në aksin Shkodër-Velipojë.

Një automjet tip ‘Range Rover’  ka dolë nga rruga duke rënë në kanalin anësor dhe për pasojë ka humbur jetën një person, identiteti i të cilit nuk dihet ende.

Të dhënat e para flasin se shkak për aksidentin është bërë shpejtësia e madhe, me të cilën ka qenë duke udhëtuar automjeti si dhe lagështira në rrugë./CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga