Aksident në Fushë-Krujë!/ Makina përplas këmbësoren

6 Janar 2022, 20:05, Kronika CNA
Aksident në Fushë-Krujë!/ Makina përplas

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjne e sotme në Fushë-Krujë.

Mësohet se një automjet me drejtuese  shtetasen me inicialet B. S., ka përplasur një këmbësore.

Krujë/Informacion paraprak

Rreth orës 20:45, tek Qëndra Shëndetësore në Fushë Krujë, një automjet me drejtuese  shtetasen B. S., ka përplasur këmbësoren shtetasen M. D., e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Lajmet e fundit nga