Përdhunoi vajzën e mitur/ Arestohet 19 vjeçari në Shkodër

6 Janar 2022, 20:22, Kronika CNA
Përdhunoi vajzën e mitur/ Arestohet 19 vjeçari në

Një i ri ka rënë në pranga pasi dyshohet se ka përdhunuar një 15 vjeçare.

Policia e Shkodrës bën me dije se është arrestuar 19-vjeçari me inicialet D.M.

Ndërkohë pasditen e sotme ne komisariat eshte paraqitur e mitura 15 vjeç dhe ka treguar per policine se 19 vjeçari e kercenonte se do e vriste ate dhe familjen e saj.

Me keto presione ka kryer me të marrëdhënie seksuale me dhunë, në kohë të ndryshme.

Lajmet e fundit nga