Milani pa mbrojtje kundër Romës, COVID fut në stres “Djallin”. Ja formacionet zyrtare

6 Janar 2022, 16:40, Sport CNA
Milani pa mbrojtje kundër Romës, COVID fut në stres

Milani përballet me Romën në një ndeshje direkte për titullin kampion. Kuqezinjtë nuk duan të humbasin terren me kreun, por përpara ka një pengesë të vështirë.

Roma nga ana tjetër është në një formë të mirë në Seria A dhe është afruar me skuadrat e kreut. Kjo ndeshje pritet të jetë shumë emocionuese, me dy skuadra të cilat gjithmonë kanë dhuruar spektakël mes njëra tjetrës.

Për shkak të COVID-it tek Milani mungojnë mbrojtësit Romanjoli, Tomori dhe Kalabria.

Lajmet e fundit nga